Yogavakantie 12 t/m 18 september 2026

Verleng je zomer in Portugal

Minde dorp uitzicht
Eten yogavakantie
Locatie yogavakanties Portugal 2025

Half september is een ideale periode om op te laden in het groene hart van Portugal. Een week voor jezelf, heerlijke temperaturen, een schitterende natuur en een afwisselend programma met dagelijkse yogalessen, een uitje naar het strand van badplaats Nazaré, naar het gezellige stadje Tomar en een stiltewandeling door de omgeving. Van zaterdag 12 t/m vrijdag 18 september heten we je graag welkom in het plaatsje Minde. Daar staat het prachtige, vrijstaande landhuis aan de rand van het natuurpark waar we verblijven. Ook verzorgen wij de luchthaventransfers op aangegeven tijden (zie tijdstippen op deze pagina). Er is vertrekgarantie, dus de yogavakantie gaat zeker door!

Voor deze yogavakantie is nog 1 plaats vrij

Een optie van 5 dagen nemen is geen probleem. Dan heb je de tijd om een en ander te regelen thuis en kun je rustig naar de meest gunstigste vliegtickets zoeken.

Wil je graag eerst even kennismaken of heb je nog vragen? Bel, app of mail ons gerust even

 

Alles is geregeld

We komen je ophalen op het vliegveld van Lissabon. Vanuit daar is het ongeveer een uur en tien minuten rijden naar de locatie. Als je aankomt staat er een welkomstdrankje en wat lekkers klaar. Na de korte rondleiding kun je op je gemak je spullen uitpakken, lekker in de tuin zitten, de omgeving verkennen en daarna de eerste yogales bijwonen. ’s Avonds kun je aanschuiven voor het diner.

De hele week is compleet verzorgd. Er staan dagelijks drie gezonde maaltijden voor je klaar. De hele dag staat er water en thee klaar. Bij het ontbijt kun je een vers kopje koffie zetten. Zowel in de ochtend als de namiddag geeft Anouk een yogales en gaan we op een ochtend met elkaar de natuur in voor een stiltewandeling. Twee avonden is er een Yoga Nidra sessie voor extra diepe ontspanning. Tijdens deze reis krijg je ook een ontspanningsmassage met olie, er staat een uitje naar het charmante stadje Tomar gepland en bezoeken we de bekende badplaats Nazaré. Na de yogales op het strand kun je lekker langs de zee wandelen en op eigen gelegenheid lunchen. Aan het einde van de week ga je energiek en met een leeg hoofd naar huis. Op de laatste dag brengen we je na het ontbijt weer naar de luchthaven van Lissabon. Daar kun je natuurlijk ook nog een paar dagen blijven om de stad te ontdekken voordat je weer terugvliegt.

Kleinschalige yogavakantie

Wij geloven dat ontspannen beter gaat in een kleine groep. Daarom verwelkomen wij niet meer dan acht deelnemers per yogavakantie. Onze ervaring is dat een kleine groep heel persoonlijk voelt en leuker is dan een heel groot gezelschap. Ook is ons kleine, lieve hondje Bodhi meestal aanwezig in de villa. 

Kosten 

Het tarief voor deze compleet verzorgde week bedraagt € 1155,- per persoon. Hiervoor overnacht je zes nachten in de ruime, luxe villa en zijn de maaltijden & drankjes, alle yogalessen, de ontspanningsmassage en de uitstapjes allemaal inbegrepen. Ook de luchthaventransfers van en naar het vliegveld van Lissabon verzorgen wij op aangegeven tijden en zijn onderdeel van het pakket dat we aanbieden.

De pakketprijs is exclusief het vliegticket naar Lissabon, een reis-en annuleringsverzekering, de lunch in Nazaré en de boekingskosten a € 14,50. Vanaf dit jaar vragen we een kleine bijdrage aan de koffieliefhebbers voor de kopjes koffie die je drinkt vanaf na het ontbijt ( € 0.30 per kopje)

Heb je een voedselintolerantie is het belangrijk dat je vooraf eerst even contact met ons opneemt voor overleg. Ben je gluten of lactose intolerant? Dan kunnen onze koks daar rekening mee houden en het menu daarop aanpassen. We vragen daar een toeslag voor van € 25,- per week per persoon. Bij beide intoleranties is de bijdrage in de extra kosten € 35,- per week per persoon.

Als je niet kiest voor onze luchthaventransfers, dan komen daar de kosten bij voor de bus (richtprijs € 15,- enkele reis per persoon) of een taxi (richtprijs € 85,- enkele reis per taxi voor max 3 personen).

De kamers

Er zijn meerdere kamertypes in de villa. Elke kamer heeft een eigen badkamer.

Wil je een kamer delen, dan staan op die kamer 2 aparte 1-persoonsbedden en is er een eigen badkamer op de kamer die je met je kamergenootje deelt  (in totaal 2 kamers van dit type).  Je kunt deze kamer natuurlijk ook alleen boeken en dan deel je de kamer met een andere vrouw die net als jij komt genieten van een ontspannen yogavakantie. We kunnen dan een scherm plaatsen voor extra privacy.

Wil je een kamer voor jezelf? Je kunt dan kiezen uit 2 mogelijkheden:

* Een 1-persoonskamer met een eigen badkamer op de kamer. Daar betaal je € 265,- extra voor per persoon per week   (in totaal 2 kamers van dit type)
* Een 1-persoonskamer met een balkon en een eigen badkamer op de kamer. Daar betaal je € 295,- extra voor per persoon per week  (in totaal 2 kamers van dit type)

 

Dit zijn de algemene voorwaarden waarin staat hoe het onder andere werkt met annuleren.

 

Vliegtickets en luchthaventransfers

De luchthaventransfers zijn onderdeel van het pakket. Zowel op de dag van aankomst als de dag van vertrek rijden wij voor een transfer naar de luchthaven in Lissabon. Je kunt eenvoudig zelf je vliegtickets boeken met Transavia (vanaf Eindhoven, Rotterdam, Schiphol), Ryanair (vanaf Eindhoven of Brussel Charleroi) of Easyjet, KLM of Tap-Air vanaf Schiphol. Soms is het handig om heen met de ene maatschappij heen te vliegen en met een andere maatschappij terug. Of andersom, net wat jou goed uitkomt.

Ook kun je eerder aankomen en vooraf nog een nachtje of meer in de bruisende stad Lissabon overnachten. Soms is dat ook nog eens gunstiger met het boeken van de vliegtickets. Mail ons gerust voor hoteltips in Lissabon of omgeving!

* Transfer op zaterdag 12 september om 13.00 uur (Portugese tijd) vanaf luchthaven Lissabon naar de locatie. 

* Transfer op vrijdag 18 september om 11.30  uur vanaf de locatie naar luchthaven Lissabon.
Om 11.30 uur eindigt het programma van de yogavakantie. Heb je een avondvlucht dan kun je natuurlijk ook meerijden met de tranfser en kun je vanaf de luchthaven nog de stad in.

Als deze transfertijden niet aansluiten op de vluchten van je voorkeur, dan zijn er meerdere mogelijkheden:

* Je komt een dag eerder aan in Lissabon en boekt daar een accommodatie. Zowel in de stad als in de directe omgeving van het vliegveld zijn leuke hotels en b&b’s te vinden. Op zaterdag 12 september kom je dan op eigen gelegenheid naar het vliegveld om vanaf daar mee te rijden met de transfer die om 13.00 uur Portugese tijd vertrekt.

* Kies je op zaterdag 12 september voor een vlucht met een latere aankomst dan 12.00 uur? Dan zijn er 2 mogelijkheden:

  1. Je kunt op eigen gelegenheid en voor eigen kosten een taxi nemen naar de locatie. We kunnen onze vaste taxichauffeur t.z.t. voor je contacten. De prijs van deze taxirit is op aanvraag en afhankelijk van de dag en het tijdstip. Richtprijs € 80,- voor maximaal 3 personen.
  2. Je reist op eigen gelegenheid met het openbaar vervoer van Lissabon naar Minde. Vanaf de luchthaven pak je de metro of taxi naar het treinstation Lisboa Oriente (ongeveer 15 minuten) Daar gaat de bus naar de stad Fatima. Die busrit duurt ongeveer 1,5 uur en de prijs is ongeveer € 15,- enkele reis). In overleg over het exacte tijdstip komen we je ophalen op het busstation dat op 12 kilometer van de locatie ligt.

* Ook als je naderhand nog een paar dagen in Portugal wil blijven, kun je op vrijdag 18 september om 11.30 uur natuurlijk meerijden naar de luchthaven in Lissabon. Vanaf de luchthaven vertrekken bussen en metro’s naar het bruisende centrum en naar het bus- en treinstation Lissabon Oriente.

* Heb je op vrijdag 18 september een hele vroege vlucht, (wat we eigenlijk niet aanraden omdat je dan het ochtendprogramma op de dag van vertrek mist en heel vroeg moet vertrekken na een ontspannen week) dan kun je op eigen gelegenheid en voor eigen kosten met een taxi naar de luchthaven in Lissabon.

Vragen, twijfels of wil je iets overleggen?
Neem gerust contact met ons op. Stuur een mailtje, bel of app even, dan hoor je snel van ons! Ook kun je de beoordelingen van eerdere gasten bekijken.

 

Yogavakantie september boeken

Wil je deze yogavakantie bijwonen? Dan vragen we je om onderstaand boekingsformulier in te vullen. 

Heb je een voedselintolerantie? Dan is het belangrijk dat je vooraf eerst even contact met ons opneemt voor overleg. Ben je gluten of lactose intolerant? Dan kunnen onze koks daar rekening mee houden. We vragen daar een toeslag voor van € 25,- per week. Bij beide intoleranties is de bijdrage in de extra kosten € 35,- per week.

Na je boeking ontvang je binnen 24 uur een mailtje van ons met daarin de bevestiging en aanvullende informatie over onder andere de aanbetaling en een meeneemlijst. Check voor de zekerheid even of onze mail niet in je map met ongewenste mail is terechtgekomen. Heb je eerder vragen? Bel of mail ons gerust! Dankjewel!

 

Boekingsformulier Yogavakantie 12 t/m 18 september 2026

Welke beschikbare kamer wil je boeken?

Belangrijk

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial